16wrz2010

Białe szaleństwo – zaproszenie do białoczekoladowej akcji!

Komentarzy: 0

banner biała czekolada


Jedyna taka w czekoladowej rodzinie. Wyróżniająca się pośród gorzkich, owocowych, mlecznych, bakaliowych i całej reszty. Biała! Przez niektórych nie jest nawet uznawana za czekoladę, a jednak ma miliony zwolenników na całym świecie. Chyba o czymś to świadczy? :)


Na nieszczęście dla białoczekoladoholików, wciąż nie dorównuje popularnością ciemniejszej siostrze. O ile trudniej jest znaleźć chociażby lody o smaku białej czekolady, od tradycyjnych brązowych! A przecież jej delikatny, mleczno-waniliowy smak jest wspaniałym składnikiem wielu słodkości: nie tylko lodów, ale i serników, ciastek, kremów, pralinek…


Chciałabym, żeby udało nam się stworzyć zbiór najciekawszych, sprawdzonych przepisów z wykorzystaniem białej czekolady(czyżby odrobinka egoizmu? żebym miała co piec?:) ). I zachęcić do niej tych, którzy styczność z białą tabliczką mają od święta.


Akcja potrwa dokładnie 123 dni, do 31 stycznia, a więc w czasie, kiedy na dworze trwa innego rodzaju białe szaleństwo, a w kuchni króluje czekolady, orzechy, miód i jesienne owoce. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu, żeby uzbierała się przyzwoita kolekcja . Zachęcam do poszukania czegoś tu, ale i u innych znajdziecie sporo pysznych inspiracji – jest nas już trochę w sieci (białoczekoladoholików, mam na myśli rzecz jasna :)   ).


Przyjemnego pieczenia, jeszcze przyjemniejszej konsumpcji i.. liczę na Was. :]


Na durszlaku akcja tu. I jeszcze kod bannera:


<a href=”http://ciasteczkowepotwory.blox.pl/2010/09/Biale-szalenstwo-zaproszenie-do-bialoczekoladowej.html”><img src=”http://ciasteczkowepotwory.blox.pl/resource/baner1.jpg”></a>


Jeśli chodzi o zasady, to przepisy dodajecie na Durszlaku, lub wysyłacie linka na maila: verysugarfairy@gmail.com.  Jeśli znacie ciekawe przepisy, które już teraz przyszły Wam do głowy, również proszę o podlinkowanie. A nuż skorzystamy. :)


 

Kategorie: Nieprzepisowo
Przerywnik

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz jest dla mnie informacją, że ktoś docenia czas, który poświęcam na tworzenie tej strony. Dziękuję. <3 A, no i na każde pytanie staram się odpowiedzieć najszybciej, jak mogę. :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.