31mar2012

Wiosenne babeczki

Komentarzy: 1

flower cupcakes in glass


flower cupcakes in glass 2


Powoli, powoli, ale ciągle się ociepla. (EDIT 31.03 – ŚNIEG?!) Wiosna idzie. Dlatego już podczas robienia cupcake’ów w słoiczkach wpadłam na ten właśnie pomysł, którym chciałam się podzielić. :)


Ziemia. A na ziemi trawka i kwiatki. Kupiłam wszystko, co było potrzebne i wychodząc z założenia, że po co uczyć się do matury, skoro można piec – zrobiłam. W roli ziemi ciasto czekoladowe, a za trawkę robi krem serowy. Technika pieczenia – po prostu nakładamy ciasto do około 1/2 wysokości naczynek i wstawiamy je do większego naczynia wypełnionego wodą na wysokość ok 2-3 cm. Pieczemy ok. 35 minut.


Tym samym mogą być idealnymi Wielkanocnymi babeczkami, zaraz obok zeszłorocznych koszyczków.

Kategorie: Cupcakes / Dekoracje / Wielkanoc
Przerywnik

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz jest dla mnie informacją, że ktoś docenia czas, który poświęcam na tworzenie tej strony. Dziękuję. <3 A, no i na każde pytanie staram się odpowiedzieć najszybciej, jak mogę. :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Willia pisze:

    hi!,I love your writing so a lot! percentage we communicate extra approximately your article on AOL? I need a specialist in this house to unravel my problem. May be that’s you! Having a look forward to peer you.