11lip2013

Konkurs ze słodkimi nagrodami!

Komentarzy: 6

duzybaner
 
Lubię uszczęśliwiać tych, którzy czasem tu zaglądają, więc jest mi bardzo miło poinformować, że tym razem mam dla Was naprawdę fajną niespodziankę w postaci konkursu. Długo myślałam nad czymś, co dawałoby równe szanse wszystkim: tym z wypasionymi lustrzankami i prostymi cyfrówkami, tym umiejącym piec i tym, którym ciągle wychodzą zakalce, młodszym, starszym… Więc stanęło na czymś, gdzie liczy się głównie kreatywność i poczucie humoru.
 

Ci, którzy trochę zaglądają tu i na fejsbukowego fanpage’a na pewno wiedzą, że miłością wielką darzę Pusheena. A najbardziej ten gif, na którym wciela się w piekarza i który widnieje na mojej ukochanej koszulce. <3   Pusheen
 
Uroczy, prawda? Ale myślę, że każdemu fartuszek albo czapka szefa kuchni dodaje uroku. Dlatego chciałabym zobaczyć, jak Wy wcielacie się w rolę cukiernika. Macie czysty fartuszek, czy może wszystko nosi ślady kuchennych wyczynów? Utrzymujecie wszystko w ryzach, czy podczas pracy macie obok siebie setki misek i łyżek (jak ja :D ) Dlatego zabierzcie się za pieczenie, poproście kogoś, żeby zrobił Wam zdjęcie i wyślijcie je na adres konkursucukrowej@gmail.com do 31 lipca do godziny 24:00.
 
Im zdjęcie zabawniejsze, naturalniejsze – tym lepiej. A za pochwalenie się rezultatem pieczenia dodatkowe punkty. W składzie jury, jak zwykle, ja + dwaj koci eksperci. Zwycięzcę ogłosimy do dnia 5 sierpnia i z tą osobą skontaktuję się mailowo, aby podała dane do wysyłki nagród.
 
A co jest do wygrania? A no szczęśliwa osoba dostanie dwie nagrody:
>Wysokiej klasy fartuszek w groszki, który ucieszy zwłaszcza miłośniczki pin-up’owych klimatów i silikonową foremkę na czekoladki w kształcie serc. Kolor fartuszka skutecznie maskuje plamy od czekolady, więc zestaw zmyślnie dobrany. ;)
 
Fartuszek
 
Foremka
 
Obie zostaną ufundowane przez przemiłe właścicielki sklepu Beetlebits w którym aż roi się od przecudnych rzeczy dla wszystkich miłośników pieczenia. Ja osobiście wykupiłabym cały, więc i Was zachęcam do odwiedzenia strony. :)
 
Tak więc… powodzenia! :)

Kategorie: Nieprzepisowo
Przerywnik

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz jest dla mnie informacją, że ktoś docenia czas, który poświęcam na tworzenie tej strony. Dziękuję. <3 A, no i na każde pytanie staram się odpowiedzieć najszybciej, jak mogę. :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.